تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 56434
تعداد نظرات: ۱۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۲ خرداد ۹۷ - ۱۸:۵۷

وی با بیات اینکه در بحث تولید و اشتغال با کسی مماشات نمی‌کنیم، افزود: ما از بانک‌های عامل خروجی می‌خواهیم و با بانک‌هایی که با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید همکاری نکنند قاطعانه برخورد می‌شود.

استاندار کهگیویه و بویراحمد بر عدم همکاری دستگاههای دولتی با “بانک مسکن” تاکید کرذ

فصلی نو ، نشست کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان کهگیلویه و بویراحمد پیش از ظهر امروز به ریاست استاندار برگزار شد.

علی‌محمد احمدی در این نشست با بیان اینکه رفع موانع تولید مورد تأکید نظام و دولت است، اظهار داشت: اولویت نظام، دولت و استان کمک به راه‌اندازی تولید و بحث اشتغال است و ما روز به روز جدیت بیشتری نسبت به این موضوع داریم و لازم است همه دستگاه‌های اجرایی با توجه به تأکید مقام معظم رهبری نسبت به این موضوع حساسیت داشته باشند.

وی با بیات اینکه در بحث تولید و اشتغال با کسی مماشات نمی‌کنیم، افزود: ما از بانک‌های عامل خروجی می‌خواهیم و با بانک‌هایی که با کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید همکاری نکنند قاطعانه برخورد می‌شود.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: به علت عدم همکاری بانک مسکن با کارگروه رفع موانع تولید، تمام ادارات دولتی که پرداخت مطالبات پیمانکاران و حقوق کارکنان قراردادی آنها در بانک مسکن است تا بعد از عید فطر حساب‌های خود را از این بانک خارج کرده، همه حساب‌ها مسدود و به بانک دیگری انتقال داده شود.

احمدی همچنین شهرداری سی‌سخت را به علت عدم اجرای مصوبات کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید و همکاری نکردن با واحد تولیدی آب معدنی شرکت سرچشمه نیلگون سی‌سخت تهدید به قطع حمایت‌های معاونت عمرانی از این نهاد کرد.

احمدی گفت: ما با کسی تعارف نداریم و با هر کسی که بخواهد چوب لای چرخ نظام و مردم بگذارد برخورد می‌شود.

وی با بیان اینکه همه فشار پرداخت تسهیلات تنها روی چند بانک استان است، عنوان کرد: قابل قبول نیست که برخی بانک‌ها منابع استان را جمع‌آوری و در تهران هزینه کنند و تنها دو بانک به مردم تسهیلات پرداخت کنند.

استاندار کهگیلویه و بویراحمد از کارشناسان حوزه سرمایه‌گذاری استانداری خواست منابع داخلی بانک‌های استان و سهم پرداختی آنها را ارزیابی و در نشست بعدی کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید گزارشی در این رابطه ارائه شود.

احمدی با انتقاد از عملکرد بانک‌های نیمه‌خصوصی در استان، گفت: بانک‌های خصولتی که تقریبا خصوصی هستند منابع مردم را جمع کرده و وقتی می‌گوییم وام بدهید می‌گویند ما خصوصی هستیم و بعد وقتی مشکلی برایشان پیش می‌آید می‌گویند دولتی هستیم.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. محمدی گفت:

  این بانک مسکن به خدا قسم یک قسط بانکی من پرداخت نشده بود ما را رسوا کرد. به ضامن های ما زنگ زده بود. فقط برای عدم پرداخت یک قسط بانکی…. وقتی مستندات پرداخت اقساط ماهانه را به ضامن ها نشان دادم یکی از ضامن ها به شماره بانک مسکن که قبلا زنگ زده بود تماس گرفت و شدیدا به عملکرد غیر عادلانه آنها اعتراض کرد

 2. حسینی گفت:

  من شش سال هست وام مسکن مهر گرفتماه. ۱۰ تا ضامن برای پنج وام معرفی کردم،. ساختمان مشاع می باشد
  اما جالبه شش سال هست ملیون ها تومان از وامم را پرداخت نکرده اند و بایکوت کردند و گرو نگه داشتند به بهانه تفکیک سند…. آیا این پول بایکوت شده حلال و شرعی است . اآیا قانونی است…. آیا ظلم نیست….آیا سوء استفاده نیست..؟ جواب خدا را چه می دهند…پس تکلیف ده ضامن من چی میشه….؟؟؟

 3. شهروند گفت:

  جناب احمدی شما به مشکلات استان رسیدگی کنید لطفا
  خیلی مشکلات بیشتر ازاین داریم

 4. دوگانه سوز گفت:

  استاندار دوستت دارم

 5. علی گفت:

  جناب شهروند آیا ایشان غیر از این کار را انجام میدهند مگر شما مشکلات استان را در چه میبینید آیا میدانید همین بانک مسکن از ۴ نفر صنعتگر با بیش ۱۰۰ نفر اشتغالزایی کارگران فقیر که به ایشان معرفی شده بود نفر اول سکته کرد به رحمت خدا رفت نفر دوم در بیمارستان توی کما هست نفسم کارخانه را ول کرد الان زندان هست نفر چهارم همین طرح جدید که در جلسه توسط بانک رد شد جناب شهروند آیا بیکار شدن چندین کارگر فقیر بیکار مشکل استان نیست فقط پست مدرن مشکل استان هست از خدا بترسید الکی قلم نزنید

 6. فرجی گفت:

  بلند مسکن شعبه مرکزی یاسوج یک نفر را گذاشتن پشت تلفن و مردم را تحت فشار گذاشتند. برای یک قسط معوقه زنگ می زنند. اما جالبه در شب زنگ می زنند . وقت اداری حرفی نیست اما چرا شب زنگ می زنند ایراد قانونی دارد ضمنا این فرد هنگام تماس تلفنی بسیار بی ادبانه با مردم بحث و جدل می کنه

 7. شهروند مظلوم گفت:

  من شعبه مرکزی کار بانکی زمان ثبت نام دام مسکن مهر داشتم. کارمند مربوطه زد به میز و گفت آه که سیستم قطع شد و چند ارباب رجوع دیگر پشت سر من بانک را ترک کردند اما من یکی از دوستان نزدیکم مسئول در سرپرستی بانک مسکن بود به سرپرستی مجاور رفتم وقتی عنوان کردم سیستم آقای فلانی قطع شده پس از بررسی دوستانه گفت قطع نیست و دوستم خودش ثبت نامم کرد. وقتی برگشتم پرونده ثبت نام شده را به اون کارمند دادم فقط خجالت کشید و قرمز شد

 8. ناشناس گفت:

  با سلام دوستان همه اون ۳هزار میلیاردو بخاطر دارن میدونین اصل قضیه چه بود یه عده انگشت شماری که دارای تسهیلات معوق وسررسید گذشته وکلی بدهی کلان به دولت داشتن با حمایت وکمک برخی از صاحب منصب آن ودولتمردان به بیت المال چنگ انداختن حالا بانک مسکن بخاطر رعایت قوانین و مقررات وجلوگیری از تضیع بیت المال وحفظ سرمایه ملت بجای اینکه از طرف مسئولین مورد تشویق قرار گیرد باید مورد غضب واقع گردد. واقعا به کجا داریم میرویم .

 9. ناشناس گفت:

  جناب احمدي شما سعي كنيد مشكل عموم مردم محروم ورنج كشيده اين استان را مرتفع نماييد نه اينكه بخاطر خود شيريني وتباني از شخص خاصي مردم ودستگاههاي دولتي را مقابل هم قرار دهيد .

 10. جواد گفت:

  بانک مسکن فقط ارثیه پدر محمد حسینی و دار دستشون میباشد بانک مسکن فقط مال قوم وخویشای مدیرا ودوست دختراشون هستند
  این استاندار را به والله که اعظم خداوند هست تا الان از نزدیک ندیدم اما از خداوند منان برای ایشان ارزوی توعیق روز اعزون را دارم این مطللبی که هم نوشتی به نام ناشناس که بانک قوانین ومقررات را رعایت میکنند خودت میدانی که خودت کارمند بانک مسکن و……. هستی

 11. کارمند گفت:

  باسلام و احترام
  بانک مسکن در عمر ۸۰ ساله خودش در کل کشور و از سال ۱۳۵۴ که در استان ما شروع به کار کرد، منشا خیر و برکت زیادی برای منطقه بود. مشارکت در احداث و خرید چندین هزار واحد در خلال این مدت طولانی خود موید این قضیه است.همیشه هم با تمامی دولتها همکاری داشته و مجری سیاستهای کلان دولتها در بخش مسکن و ساختمان بوده است. چگونه میتوان به احداث بیش از ۳۰ هزار واحد مسکونی فقط در چندسال اخیر نگاه کرد و خدمات بانک مسکن را نادیده گرفت. بانک مسکن با سازوکارهایی که داره نظارت جامعی بر مصرف تسهیلات در محل خودش داره. خب ممکنه این وسط تعدادی هم ناراضی باشن ولی سیاست بانک مسکن رسیدن به جذب و رضایتمندی حداکثری است.
  جناب آقای استاندار شما یک چهره دانشگاهی هستین و انتظار میره کارشناسانه تر با بخش مسکن رفتار کنید.
  روزهایی که شما مشغول مطالعه و پژوهش و احتمالا نمایندگی در مجلس بودید، کارکنان بانک مسکن تا پاسی از شب و دور از خانواده مشغول اجرای سیاستهای دولت اصلاحات و مهرورز و تدبیر بودند! و به این موضوع هم افتخار میکنند که حاصل تلاششون صاحب خانه شدن مردم در روستاها و شهرهاست.
  اگر شما میخواهید رونق و تحولی در بخش مسکن ایجاد کنید، مانند خان و کدخدا با رعایای خود در بانک مسکن رفتار نکنید و صادقانه سعی کنید با رای زنی با وزارت اقتصاد و مدیرعامل بانک مسکن ( تهران ) اعتبار ویژه ای برای استان بگیرید مثل کاری که آقای تاجگردون برای صرفا شهرستان گچساران کرد واعتبار پرداخت تسهیلات برای بیش از ۸۰۰ واحد بافت فرسوده این شهرستان گرفت. فکر نمی کنم گرفتن اعتبار از دولت همسو کار سختی برای شما باشد و قطعا توان شما از یک نماینده بیشتر هست!
  جناب استاندار دانشگاهی! در هیچ کجای دنیا سیاستهای دستوری به بانکها جواب نداده.کاش تحقیق ساده ای انجام میدادید تا به این نتیجه برسید که درصد زیادی از مطالبات معوق بانکها، تسهیلات دستوری بودند که به بانکها تکلیف شده بودند و سرمایه مردم و بانکها را راکد کرده اند!
  زمانی که طرح مهر پرداخت شد در دولت احمدی نژاد، اعضای دولت و بویژه وزارت راه و شهرسازی با آن عکس یادگاری می گرفتند و اسمی از همکاران زحمت کش بانک مسکن نبود، ولی زمانی که دولت روحانی سرکار آمد ورق برگشت و بانک مسکن عامل افزایش نقدینگی و تورم در جامعه گردید!! این چه جفاییست در حق یکی از خدوم ترین سازمانهای کشور؟؟
  شما انسان شریف و دانشگاهی هستید و اظهار نظر شما در مورد بانک مسکن از روی دلسوزی برای مردم بوده است اما تنها ژست دلسوزی و فعال بودن کافی نیست.
  دوصد گفته چون نیم کردار نیست..

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس