از تخلفات ریاضی تا تخطی های اداری رئیس سابق جهاد دانشگاهی/ سهم کهگیلویه بزرگ کجا رفت آ
×

منوی بالا

منوی اصلی

دسترسی سریع

اخبار سایت

true

ویژه های خبری

true
    امروز  شنبه - ۲۸ مرداد - ۱۳۹۶  
it is true
true
true
از تخلفات ریاضی تا تخطی های اداری رئیس سابق جهاد دانشگاهی/ سهم کهگیلویه بزرگ کجا رفت آقای رئیس؟

 • فصلی نو-امیرعلی فروتن
  ——————————-

  نمیدانم چه شد که راغب شدم پاسخی به رئیس سابق جهاد دانشگاهی بدهم، زیرا دیگر قصدی برای دست به قلم شدن نداشتم اما وقتی این آقای رئیس آقای رئیس راست راست میگردد و به استخدام های غیرقانونی خودش افتخار میکند با خودم میگویم این مدیر چقدر ضعیف بود که برای ماندنش بدنبال خودشرینی برای نمایندگان با استفاده از استخدام بود. براستی چرا کهگیلویه بزرگ سهمی از استخدام های این مدیر نداشت؟

  ابتدا بفرماييد آیا آن ۹ استخدام شما، اجحاف در حق دیگر بیکاران تحصیل کرده نبود؟ جالب است که خود شما به تخلف تان در استخدام ها اعتراف میکنید و از ادامه راه آن هم دفاع میکنید، این اعتراف از مراجع قضایی قابل پیگیری است.

  اگر از اقدام شما در بکارگیری نیرو بگذریم ابتدا باید باز دوباره به اول دبستان برگردید تا دوباره باشما جمع و تفریق آموزش بدهند.

  شما استخدام ها را اینگونه بازتاب داده اید دو نفر بویراحمد دو نفر امریه و چهار نفر در گچساران وباشت، ریاست محترم سابق یک دانشگاه جمع اینها ۸ نفر میشود حضرت دادار را شاکریم که دیگر شما در آن منسب نیستید چراکه هنوز در جمع و تفریق هم مشکل دارید اگر قدرت بازگشت و دوباره خوانی جمع و تفریق را ندارید حداقل یک ماشین حساب بخرید.

  و حال بگویید مرد یا زن شماره ۹ کجا رفت؟ که بود و اکنون کجاست؟ آیا آن غایب از آمار، قرابتی با شما دارد؟

  حال موضوعی دیگر برچه مبنایی تقسیم نیرو کردید براساس آمار جمعیتی بود یا خودشرینی؟

  چراکه شما برای رضای نماینده گچساران ۵ نفر از ۹ نفر را به حوزه انتخابیه نماینده گچساران اختصاص دادید، یک نفرشان را هم که از نظر ها پنهان کرده اید.

  شما دم از حسادت دیگران و مرد عدالت بودن خود میزنید چرا از آن ۵ نفر، کهگیلویه، بهمئی، چرام و سوق یک سهمیه هم اختصاص ندادید؟ آیا این نحو سهمیه بندی اثبات کننده خودشرینی شما برای نماینده گچساران نبود؟

  قاعدتا شما بعنوان رئيس یک دانشگاه مطلع هستید که بویراحمد و دنا دارای جمعیتی دو برابر گچساران و باشت است و باز این اقدام شما در سهمیه بندی به همان ماجرای در دانه شدن برميگردد یا سهوا بوده و شما براساس همان ریاضی تان آمار جمعیتی را حساب کردید.

  قطعا شما باید به مردم کهگیلویه بزرگ حساب پس بدهید. اکنون مشخص شد که باید برای این حساب پاک تان ، باک محاسبه را داشته باشید.

  از این حساب و کتاب که بگذریم تازه به مسئله اصلی که همان قدردانی است میرسیم.

  خودشما در جوابیه اعتراف کردید که گرفتن پست توسط نماینده بویراحمد و دنا هزینه ای بالا برای شما داشت و ایشان را قدرنشناس خطاب کردید! لطفا ابتدا قدرشناسی را توضیح بدهید زیرا ممکن است ادبیات فارسی شما هم حال و روز ریاضیتان را دارد و اینجا معنای کلمات را نمیدانید. قدرشناسی یعنی چه؟

  شما توسط نماینده بویراحمد و دنا بر آن صندلی تکیه دادید اما مدام سوار بر تاکسی های خطی یاسوج گچساران بودید. وطبق اعتراف خودتان ۵ نفر از گچساران و باشت استخدام کردید این قدرشناسی در حق نماینده بویراحمد ودنا بود یا نماینده باشت؟

  شما به گمان خود، بر روی دیواری بتنی یادگاری نوشتید و فکر میکردید با نماینده گچساران ماندگار خواهید شد اما کارنامه ضعیف شما و اجحاف در حق مردم کهگیلویه بزرگ باعث شد که براحتی کلید اتاق ریاست را از شما بگیرند و به اهلش بدهند و آن خودشرینی های ۵ نفره هم زورشان نرسید که شمارا ماندگار بکنند.

  شما اگر گله ای در رابطه با قدرنشناسی دارید بهتراست به باشت بروید وخدمت نماینده باشت عرض بکنید چرا که شما حق کهگیلویه را به نماینده باشت دادید، پس شما خود را هزینه ایشان کرده اید و امروز از ایشان گله مند باشید.

  در ادامه ناشیانه گری ها در دفاع از خود درون واقعی خود را برون دادید؛ قاعدتا اشاره به طایفه خاص آنهم توسط شما، آبشخور دیگری دارد وبازهم ادامه راه فتنه گرانیست که در انتخابات مجلس اسفند ۹۴ برای رسیدن به قدرت دست به تهمت و افترا علیه طایفه مورد نظرشما زدند واین ادعاهای امروزشما را،آن روز مطرح کردند اگرچه شما ۹ ماه از دلواپسان عقب تر هستید اما این اطلاعات کذب توسط آنها بر زبان شما جاری شد؛ شاید وقتش باشد که مراجع محترم قضایی با ورود به این موضوع وبرخورد با عوامل تفرقه افکن برای همیشه جلوی این کار را بگیرد.

  البته باتوجه به غیربومی بودن تان، این حق آوردن نام طایفه ای از بویراحمد را ندارید و اگر آبادگری، بهتراست به منطقه خود بروید و آبادگری بکنید اینجا مدیر کارآمد و توانمند بسیار است.

  بهتراست بابت ادعاهایتان مدرک قابل استنادی ارایه دهید و بگویید دقیقا در کدام دانشگاه استخدام غیرقانونی انجام شد؟ چرا اینجا هم کلام دلواپسان را بر زبان تو جاری است؟ آیا در ایام مدیریتت نیز اینگونه بر روی هوا سخن میگفتی؟ این مشاورانت چه کسانی هستند؟

  قطعا اطلاعات شما کوچه و بازاری است و این یعنی آن جایگاه برای شما بسیار بزرگ بود.

 • جهت اطلاع حضرت عالی، شرکتی ها استخدام محسوب نمی شوند و انتخاب نیروهای شرکتی بر دوش پیمانکار است.

  عجیب است شما که نه جمع و تفریق میدانید نه معنای واژگان فارسی را ونه قوانین استخدامی را، چگونه بر این مسند گمارده شدید؟ میشود گفت که انتخاب شما توسط نماینده بویراحمد ودنا را باید فراوان نقد کرد.

  در آخر کلامتان باز بر طبل نفاق کوبیده اید وبازهم بایک دروغ بزرگ استخدام های ۵ نفره تان را پایان اجحاف در حق باشت و گچساران دانسته اید! جا دارد اینجا هم مراجع قضایی وارد عمل بشوند و با شما بطور جد برخورد کنند چراکه عدالت نظام را زیر سوال برده اید و این عین تشویش اذهان عمومی است.

  اینجا نیز نشان دارید از هیچ بینش و منشی برخوردار نیستید. شما دلتان میسوزد اما نه برای اجحاف ادعایی گچساران وباشت بلکه برای از دست دادن آن صندلی است که دیگر صاحب دیگری دارد.

  آخرین سواستفاده از تو در همین جوابیه نهفته است آنان که شما را علمدار کردند بدنبال بالا رفتن پرچم خود بودند نه گفتن فریادت؛ باز دوباره وسیله ای برای آنانی شدی که سهم کهگیلویه را بخاطرشان پایمال کردی.

true
true
true
true
 1. مهران

  جواب ابلهان خاموشی است. فقط همین یک جمله کافیه در جواب نوبسنده نادان

 2. یزدان

  سایت های درپیتی مثل سایت شما که هر کودنی از راه میرسه و مطلب مینویسه با چنین پارس کردن هایی راه بجایی نخواهید برد
  بچه جون بیا پیش مهندس رشیدی تا سواد یادت بده باز هم میگم با +…….

 3. همکار

  چون نویسنده خیلی کودن بوده و فقط از سر عقده و دق دلی متنش را با هدف تخریب مهندس رشیدی نوشته، ارزش پاسخ دادن نداره. اگر نویسنده مرده بیاد مقابل مهندس رشیدیرو با ایشان بحث کنه

 4. ناشناس

  این متنها همه بر آمده از آقای موسوی مدیر قبل ازآقای رشیدی است.متاسفم برای امثال این آقا

شما هم می توانید دیدگاه خود را ثبت کنید

√ کامل کردن گزینه های ستاره دار (*) الزامی است
√ آدرس پست الکترونیکی شما محفوظ بوده و نمایش داده نخواهد شد


true