تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 44296
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۲۱ دی ۹۶ - ۱۱:۵۳

فصلی نو؛ معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: ارتقا امنیت اجتماعی ضامن رشد و توسعه همه جانبه استان است. فصلی نو معاون سیاسی و امنیتی استاندار در نخستین جلسه کمیسیون ارتقا امنیت اجتماعی امسال استان گفت: مسئولان و دستگاه‌های متولی بویژه نهاد‌های فرهنگی باید عوامل تهدید کننده امنیت اجتماعی را شناسایی و […]

ارتقا امنیت اجتماعی ضامن رشد و توسعه استان

فصلی نو؛

معاون سیاسی و امنیتی استاندار کهگيلويه و بويراحمد گفت: ارتقا امنیت اجتماعی ضامن رشد و توسعه همه جانبه استان است.

فصلی نو معاون سیاسی و امنیتی استاندار در نخستین جلسه کمیسیون ارتقا امنیت اجتماعی امسال استان گفت: مسئولان و دستگاه‌های متولی بویژه نهاد‌های فرهنگی باید عوامل تهدید کننده امنیت اجتماعی را شناسایی و با انجام کار‌های پژوهشی و نیازسنجی مناطق هدف و با ارائه راهکار‌های لازم امنیت اجتماعی را افزایش دهند.

سید محمد کاظم نظری به برخی معضلات تهدیدکننده امنیت اجتماعی از جمله نداشتن سرویس ایاب و ذهاب عمومی، کودکان کار و خیابانی، تالار‌های عروسی و نامتوازن بودن امکانات شهری و روستایی اشاره کرد و افزود: برای کاهش این معضلات باید از ظرفیت اساتید و دانشجویان نخبه استفاده کرد.

وی بر شناسایی و احصاء عوامل تهدیدکننده امنیت اجتماعی سایر شهر‌ها و روستا‌های استان توسط مسئولان متولی تاکید کرد.

معاون اجتماعی و ارشاد نیروی انتظامی استان ایجاد و ارتقاء امنیت پایدار را مستلزم مشارکت و همکاری آحاد مردم استان دانست و گفت: نیروی انتظامی هم با تمام امکانات و نیروی انسانی در دو حوزه نرم افزاری و سخت افزاری تلاش می‌کند تا امنیت و آسایش مردم استان را به بهترین نحو ممکن تامین کند.

سرهنگ تاج الدینی فضای مجازی و نزاع‌های دسته جمعی را مهمترین عوامل تهدیدکننده امنیت اجتماعی مردم برشمرد و خواستار ساماندهی این آسیب‌های اجتماعی شد.

وی گزارشی را از مهمترین عملکرد نیروی انتظامی برای کاهش آسیب‌های اجتماعی در استان ارائه کرد و گفت: کشف و ضبط بیش از ۳ تن و ۹۰۰ کیلوگرم انواع مواد مخدر، اجرای ۴۵ طرح مختلف در نقاط آلوده و جرم خیز، کشف ۳ هزار عدد قرص روان گردان، شناسایی و دستگیری قاچاقچیان و خرده فروشان مواد مخدر، گشت‌های ارشاد پلسیی و برخورد با مظاهر بدحجابی و نظارت بر صنوف واماکن مختلف از جمله این اقدامات است.

مدیرکل فرهنگی و اجتماعی استانداری هم این کارگروه را بازوی توانمند و اتاق فکری برای شورای تامین استان دانست.

حجه الاسلام میرمحمدی افزود: گرانی، بیکاری، تبعیض، کیفیت و کمیت آرد و نان تاخیر در ساخت واحد‌های مسکن مهر نارضایتی‌های مردم استان را در پی داشته است که مسئولان متولی باید فکری به حال این مشکلات کنند.

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس