تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 36956
تعداد نظرات: بدون دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۸ مهر ۹۶ - ۱۰:۲۱
فصلی نو؛ استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از مهمترین اولویت‌هایم اتمام پروژه‌های نمیه تمام عمرانی است. علی محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اهل وعده دادن نیستم ولی به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد قول می‌دهم از هیچ کوششی برای به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه تمام عمرانی دریغ نکنم. وی عنوان کرد: از روز اولی که به این استان آمدم ...
اتمام پروژه‌های نیمه تمام عمرانی کهگیلویه و بویراحمد اولویت است

فصلی نو؛

استاندار کهگیلویه و بویراحمد گفت: یکی از مهمترین اولویت‌هایم اتمام پروژه‌های نمیه تمام عمرانی است.

علی محمد احمدی در گفت‌وگو با خبرنگاران، اظهار داشت: اهل وعده دادن نیستم ولی به مردم استان کهگیلویه و بویراحمد قول می‌دهم از هیچ کوششی برای به سرانجام رساندن پروژه‌های نیمه تمام عمرانی دریغ نکنم.

وی عنوان کرد: از روز اولی که به این استان آمدم دغدغه‌ام کار و تلاش برای رفع کاستی‌ها، اتمام پروژه‌های نیمه تمام، بهبود وضعیت اقتصادی و فضای کسب و کار و در نهایت تولید و اشتغال بوده و در این راستا لحظه‌ای برای رسیدن به هدف درنگ نمی‌کنم.

احمدی با ابراز نگرانی از روند اجرایی پل سوم بشار یاسوج ابراز کرد: زیبنده نیست یک پروژه بعد از ۱۲ سال هنوز با مشکلات متعددی دست و پنجه نرم کند و به سمت فرسایشی شدن برود.

وی خاطرنشان کرد: ساختمان بیمارستان ۲۸۳ تختخوابی یاسوج تا دوماه آینده به اتمام رسیده که امیدوارم در کمترین زمان ممکن تجهیزات مورد نیاز این بیمارستان با هزینه بیش از ۴۰ میلیارد تومان خریداری و نصب شود.

وی با بیان اینکه آنچه خداوند بزرگ به کهگیلویه و بویراحمد عنایت کرده کم نظیر است، ادامه داد: با وجود ظرفیت‌های عظیم در بخش‌های مختلف از جمله گردشگری، آب، نفت و گاز، کشاورزی، جنگل و از همه مهمتر منابع انسانی، عنوان محرومیت زیبنده این دیار نیست.

نماینده عالی دولت در استان کهگیلویه و بویراحمد با تاکید بر اینکه توسعه در سایه وحدت و همدلی و با مشارکت تمام آحاد مردم و مسئولان امکان پذیر است، ادامه داد: پرداختن به مسائل شبه سیاسی آفت توسعه بوده و باید از طرح این موارد دوری کرد.

image_pdfimage_print
تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
پربازدید ها
عکس