تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 37042
تعداد نظرات: ۶ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۹۶ - ۲۱:۵۷

بسمی تعالی جناب دکتر علی محمد احمدی استاندار محترم استان کهگلویه وبویراحمد با سلام احترام ; سلامی به تمامی مجاهدین اسلام و انقلاب که برای تمامیت جمهوری اسلامی ایران راه حق و حقیقت را به رخ جهانیان کشیدند . سلامی به تمامی حافظان و ناجیان ایران عزیز که با خون خود از کیان ایران و […]

آقای استاندار اهالی دولت آباد یاسوج خواهان حق خود در نامگذاری بیمارستان ۲۹۰ تختخوابی هستند

بسمی تعالی

جناب دکتر علی محمد احمدی
استاندار محترم استان کهگلویه وبویراحمد

با سلام احترام ;
سلامی به تمامی مجاهدین اسلام و انقلاب که برای تمامیت جمهوری اسلامی ایران راه حق و حقیقت را به رخ جهانیان کشیدند .
سلامی به تمامی حافظان و ناجیان ایران عزیز که با خون خود از کیان ایران و ایرانی با جان دل پاسداری کردند .
سلامی به تمامی خادمین خدمتگذار نظام صدیق جمهوری اسلامی که برای رفع محرومیت ها و محدودیت ها ی مردم صادقانه و خالصانه تلاشگرایانه خدمت می کنند .

جناب دکتر احمدی ; از اوایل سکانداری حضرتعالی در سیستم اجرایی استان همگان خوشحالند که روند توسعه و پیشرفت پابرجاست , و تلاش های حضرتعالی پایدار خواهند ماند.
اقدامات حضرتعالی در ابتدای کار قابل تقدیر است , و احساس مسؤلیت حضرتعالی در به حداکثر رساندن روند روبه جلو در پروژهای عمرانی بسیار امیدوار کننده و پسندیده است .

از موارد عدیده ای که روند زندگی شهری مردم را به مخاطره انداخته بود نبود مکانها و امکانات درمانی در سطح شهری یاسوج بود, که به یک چالش بزرگ برای دولت و پاشنه آشیلی برای مسؤلین استانی بود .

تا هنگامیکه اهالی دولت آباد با خلوص نیت با اهدا ملک خود برای ساخت بیمارستان بزرگ استان شکل نگاه مردم را به دولتمردان امیدوار تر کرد و اوضاع و احوال بیمار وبیمارداران را چه بسا راحتتر از قبل باشد و بخش درمان را از کمیت به کیفیت سوق بخشد .

مردمی که با کِشت مهربانی مهرورزی وبا نگاه فضل و بخشش وکمک به هم نوعان خود مرهمی هستند , بر دل پر از درد مردمی که قلبشان پر از فقر و تنگ دستیست .
مادامی که ذات و فطرت انسان به انسانیت و انسان دوستی پایان پذیرد , فضای جامعه اخلاق مدار , قانون مدار , بخشایشگر خواهد شد .

پس چگونه می شود که برابر این امر نیک و خدا پسندانه که برای رضای خداوند و خدمتی بزرگ به مردم این شهر است, مسؤلین محترم در کمال بی مهری و بی توجهی پاسخگوی خاسته بحق اهدا کنندگان نیستند !
و حتی نیم نگاهی به خاسته این قشر نکرده اند
و پای به بی عدالتی از حقوق اهدا کنندگان می گذارند .

مردمی که در زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی ایران در پرتو نظام و انقلاب در برابر تجاوز و تهاجم بیگانگان و برای استقلال و سرافرازی ملت ایران , شهیدان , جانبازان , آزاده ها و رزمنده ها تقدیم به ایران عزیز کرده اند .

پس چگونه می شود که مسؤلین گوش خود را برای شنیدن کلام حق ببندند و خود را به نَشنیدن بزنند . و بی تفاوت از حقوق مردم موجب شوند که فساد سیستمی روز به روز گسترده تر شود , و نگاه مردم به دولت پر از قانون ستیزی و قانون گریزی شود .

تصویر عدالت در ذهن جامعه تداعی عملکرد مسؤلین است , تا عدالتی بنام انصاف در نگاه جامعه صورت گیرد , و اصول و چهارجوب قانون اساسی لازمه همه امورات شود, تا نه شاهد پدیدار شدن فضای غیر اخلاقی دریک جامعه باشیم , نه شاهد رونق فساد سیستمی در ادارت و نه شاهد قوت گرفتن انحصار طلبان و منفعت طلبان در کرسی مسؤلیت پذیریشان.

 

جناب دکتر احمدی ; مردم شریف دولت آباد در جایگاه اهدا کنندگان ملک خود برای ساخت بیمارستان بزرگ یاسوج خواهان نامگذاری بیمارستان به نام مبارک ((شهدا دولت آباد هستند)) که از دریجه قانون و با ترازوی عدالت از حق و حقوق قانونی آنها با نگاه تعامل بر حقیقت دفاع کنید .

 

با احترام

اهالی محترم منطقه دولت آباد یاسوج

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
 1. اج.ص گفت:

  واقعا با وجود این همه فداکاری و از خود گذشتگی ای کمترین چیزیه که مردم دولت اباد ادعا دارند که نیاز به برسی و و باید استاندار محترم سریعا حقشان را برگرداند

 2. شهدای دولت آباد گفت:

  جناب دکتر محمدی استاندار محترم.
  کمترین خواسته اهالی دولت آباد یاسوج نامگذاری بیمارستان ۲۸۳تختخوابی بزرگمهر یاسوج به تغییر آن به
  شهدای دولت آباد

 3. حسين گفت:

  با سلام، اهالي محترم دولت آباد كه مدعي وقف زمين هستند فرافكني ميكنند، زمين بيمارستان را سالها پيش به مساحت ۸ هكتار فروخته اند به سازمان تأمين اجتماعي كه قرارداد رسمي و سند آن موجود است و به هيچ وجه وقف نيست، بنابراين نبايد ادعايي داشته باشند

 4. سبزی گفت:

  حق اهالی محترم دولت اباد است نسبت به ملک خود

 5. ناشناس گفت:

  جناب آقای دکتر احمدی
  حضرت عباسی موضوع رو درست و کامل خودتون پیگیری کنید و یه تصمیم خردمندانه ای بگیرید.
  آخه این مردم چه گناهی کردن که این جوری باید ازشون قدردانی بشه این کمترین خواسته ای که دارن

 6. علیپور گفت:

  این حق اهالی محترم دولت اباده چون درجایگاه اهدا کنندگان هستند و باید به خاسته انها موافقت گردد

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس