کد خبر: 37042
لینک کوتاه: http://faslino.com/?p=37042
تعداد نظرات: ۶ نظر
تاریخ انتشار: ۱۹ مهر ۱۳۹۶ ، ۲۱:۵۷

بسمی تعالی

جناب دکتر علی محمد احمدی
استاندار محترم استان کهگلویه وبویراحمد

با سلام احترام ;
سلامی به تمامی مجاهدین اسلام و انقلاب که برای تمامیت جمهوری اسلامی ایران راه حق و حقیقت را به رخ جهانیان کشیدند .
سلامی به تمامی حافظان و ناجیان ایران عزیز که با خون خود از کیان ایران و ایرانی با جان دل پاسداری کردند .
سلامی به تمامی خادمین خدمتگذار نظام صدیق جمهوری اسلامی که برای رفع محرومیت ها و محدودیت ها ی مردم صادقانه و خالصانه تلاشگرایانه خدمت می کنند .

جناب دکتر احمدی ; از اوایل سکانداری حضرتعالی در سیستم اجرایی استان همگان خوشحالند که روند توسعه و پیشرفت پابرجاست , و تلاش های حضرتعالی پایدار خواهند ماند.
اقدامات حضرتعالی در ابتدای کار قابل تقدیر است , و احساس مسؤلیت حضرتعالی در به حداکثر رساندن روند روبه جلو در پروژهای عمرانی بسیار امیدوار کننده و پسندیده است .

از موارد عدیده ای که روند زندگی شهری مردم را به مخاطره انداخته بود نبود مکانها و امکانات درمانی در سطح شهری یاسوج بود, که به یک چالش بزرگ برای دولت و پاشنه آشیلی برای مسؤلین استانی بود .

تا هنگامیکه اهالی دولت آباد با خلوص نیت با اهدا ملک خود برای ساخت بیمارستان بزرگ استان شکل نگاه مردم را به دولتمردان امیدوار تر کرد و اوضاع و احوال بیمار وبیمارداران را چه بسا راحتتر از قبل باشد و بخش درمان را از کمیت به کیفیت سوق بخشد .

مردمی که با کِشت مهربانی مهرورزی وبا نگاه فضل و بخشش وکمک به هم نوعان خود مرهمی هستند , بر دل پر از درد مردمی که قلبشان پر از فقر و تنگ دستیست .
مادامی که ذات و فطرت انسان به انسانیت و انسان دوستی پایان پذیرد , فضای جامعه اخلاق مدار , قانون مدار , بخشایشگر خواهد شد .

پس چگونه می شود که برابر این امر نیک و خدا پسندانه که برای رضای خداوند و خدمتی بزرگ به مردم این شهر است, مسؤلین محترم در کمال بی مهری و بی توجهی پاسخگوی خاسته بحق اهدا کنندگان نیستند !
و حتی نیم نگاهی به خاسته این قشر نکرده اند
و پای به بی عدالتی از حقوق اهدا کنندگان می گذارند .

مردمی که در زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی ایران در پرتو نظام و انقلاب در برابر تجاوز و تهاجم بیگانگان و برای استقلال و سرافرازی ملت ایران , شهیدان , جانبازان , آزاده ها و رزمنده ها تقدیم به ایران عزیز کرده اند .

پس چگونه می شود که مسؤلین گوش خود را برای شنیدن کلام حق ببندند و خود را به نَشنیدن بزنند . و بی تفاوت از حقوق مردم موجب شوند که فساد سیستمی روز به روز گسترده تر شود , و نگاه مردم به دولت پر از قانون ستیزی و قانون گریزی شود .

تصویر عدالت در ذهن جامعه تداعی عملکرد مسؤلین است , تا عدالتی بنام انصاف در نگاه جامعه صورت گیرد , و اصول و چهارجوب قانون اساسی لازمه همه امورات شود, تا نه شاهد پدیدار شدن فضای غیر اخلاقی دریک جامعه باشیم , نه شاهد رونق فساد سیستمی در ادارت و نه شاهد قوت گرفتن انحصار طلبان و منفعت طلبان در کرسی مسؤلیت پذیریشان.

 

جناب دکتر احمدی ; مردم شریف دولت آباد در جایگاه اهدا کنندگان ملک خود برای ساخت بیمارستان بزرگ یاسوج خواهان نامگذاری بیمارستان به نام مبارک ((شهدا دولت آباد هستند)) که از دریجه قانون و با ترازوی عدالت از حق و حقوق قانونی آنها با نگاه تعامل بر حقیقت دفاع کنید .

 

با احترام

اهالی محترم منطقه دولت آباد یاسوج

image_pdfimage_print

دیدگاه بگذارید

6 دیدگاه on "آقای استاندار اهالی دولت آباد یاسوج خواهان حق خود در نامگذاری بیمارستان ۲۹۰ تختخوابی هستند"

Notify of
avatar
مرتب سازی بر اساس:   جدیدترین | قدیمی ترین | بیشترین رای
اج.ص
Guest

واقعا با وجود این همه فداکاری و از خود گذشتگی ای کمترین چیزیه که مردم دولت اباد ادعا دارند که نیاز به برسی و و باید استاندار محترم سریعا حقشان را برگرداند

شهدای دولت آباد
Guest

جناب دکتر محمدی استاندار محترم.
کمترین خواسته اهالی دولت آباد یاسوج نامگذاری بیمارستان ۲۸۳تختخوابی بزرگمهر یاسوج به تغییر آن به
شهدای دولت آباد

حسين
Guest

با سلام، اهالي محترم دولت آباد كه مدعي وقف زمين هستند فرافكني ميكنند، زمين بيمارستان را سالها پيش به مساحت ۸ هكتار فروخته اند به سازمان تأمين اجتماعي كه قرارداد رسمي و سند آن موجود است و به هيچ وجه وقف نيست، بنابراين نبايد ادعايي داشته باشند

سبزی
Guest

حق اهالی محترم دولت اباد است نسبت به ملک خود

بدون نام
Guest

جناب آقای دکتر احمدی
حضرت عباسی موضوع رو درست و کامل خودتون پیگیری کنید و یه تصمیم خردمندانه ای بگیرید.
آخه این مردم چه گناهی کردن که این جوری باید ازشون قدردانی بشه این کمترین خواسته ای که دارن

علیپور
Guest

این حق اهالی محترم دولت اباده چون درجایگاه اهدا کنندگان هستند و باید به خاسته انها موافقت گردد