تلگرام
تبلیغات
تلگرام
تبلیغات
کد خبر: 32130
تعداد نظرات: ۱ دیدگاه
تاریخ انتشار: ۱ مرداد ۹۶ - ۰۱:۱۳

فصلی نو-فرماندار شهرستان دنا گفت: با صدور مجوز احداث بیمارستانهای شهر سی سخت و پاتاوه آرزوی دیرینه آنها برآورده شد. به گزارش فصلی نو منطقه کهگیلویه و بویراحمد عباس بهشتی روی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی بخش پاتاوه افزود: تأمین خدمات درمانی مطلوب و اطمینان بخش جزء حقوق همگانی و نیازهای اساسی مردم است […]

آرزوی دیرینه مردم سی سخت و پاتاوه برآورده شد

فصلی نو-فرماندار شهرستان دنا گفت: با صدور مجوز احداث بیمارستانهای شهر سی سخت و پاتاوه آرزوی دیرینه آنها برآورده شد.

به گزارش فصلی نو منطقه کهگیلویه و بویراحمد عباس بهشتی روی در حاشیه بازدید از پروژه های عمرانی بخش پاتاوه افزود: تأمین خدمات درمانی مطلوب و اطمینان بخش جزء حقوق همگانی و نیازهای اساسی مردم است و اهتمام به خدمات سلامت نشانه اهتمام به کرامت و حقوق انسانی است چرا که حفظ جان انسانها در مواقع بیماری در بالاترین اولویت  قرار دارد .

وی بیان کرد: یکی از خدمات  دولت یازدهم طرح تحول نظام سلامت بوده و مایه افتخار است که امروز شاهد گشایش یکی از مردمی ترین پروژه های بهداشتی و درمانی در شهرستان می باشیم .

فرماندار شهرستان دنا خاطرنشان کرد: احداث بیمارستان در شهر ستان را که یکی از خواسته های عمومی شهر های سی سخت و پاتاوه بوده بالاخره بعد از چندین سال و انتظار مردم شریف به نتیجه نشست و اکنون در آینده نه چندان دور شاهد کلنگ زنی و شروع عملیات اجرایی آن  هستیم .

بهشتی روی تصریح کرد: به جهت ایجاد روحیه آرامش و امید در بین مردم و شروع عملیات اجرایی این دو پروژه برای هر کدام مبلغ ۲۰میلیارد ریال تخصیص داده می شود تا هرچه زودتر این افتخار دولت تدبیر و امید نصیب مردم شود .

وی ضمن تشکر از صبر و حوصله ای که در این مدت اهالی شهرهای سی سخت و پاتاوه اضافه کرد: از پیگیریهای نماینده ولی فقیه حضرت آیت الله ملک حسینی، نمایندگان دولت تدبیر و امید در رأس سید موسی خادمی استاندار و تیم مدیریتی، غلام محمد زارعی نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی، دکتر ایلامی و مجموعه مدیران شهرستانی در این طرح تحول سلامت در شهرستان دنا گام برداشته تشکر و قدردانی می شود .

تلگرام
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
تبلیغات
  1. درود بر اصلاحات گفت:

    خیلی هم عااالی دست دولت تدبیر و امید درد نکنه

پربازدید ها
اخبار ایران و جهان
عکس